פיתוח גינות על ידי מעצב גינות מקצועי זה רק גינות הדרום

פיתוח גינות זו אחת המומחיות שלנו בגינות הדרום – ויעידו על כך עשרות לקוחות מרוצים שזכו לגינה משודרגת, ירוקה ופורחת. לא משנה אם יש לך חצר ריקה או גינה שראתה ימים טובים יותר, נשמח להפוך אותה לגן העדן הפרטי שלך.

בגינות הדרום אנחנו מתמחים בעיצוב, הקמה ותכנון של כל סוגי הגינות, ובעיקר בגינות בדרום הארץ. הניסיון שלנו באיזור זה עוזר לנו להתאים את הגינה שלך לאקלים ולמזג האוויר המקומי, כדי שהיא תהיה חסכונית במים ועמידה בפני מזיקים ומחלות.

מה זה פיתוח גינות?

פיתוח גינות זה שם כולל לכמה פעולות שונות שלכולן מטרה אחת: להפוך את הגינה שלך למקום הכי יפה בבית, שיהיה לך כיף להסתכל עליה, לשבת בה ולארח בה חברים ובני משפחה.

אחד השלבים הראשונים בתהליך הוא תכנון הגינה. בשלב הזה אנחנו עדיין לא לובשים את בגדי העבודה שלנו, לא עוטים כפפות ולא נועלים את המגפיים שלנו.

זה השלב שבו אנחנו לוקחים דף ועט – לפעמים אנחנו פשוט עושים את זה במחשב – ומתכננים איך הגינה הולך להיראות. עיצוב גינה זה שלב חשוב מאוד שאסור לוותר עליו.

בשלב הזה אנחנו בוחנים את שטח הגינה: מה הגודל שלו, האם הוא חשוף לשמש ישירה, מה התשתיות הקיימות בו וכו'. כל הנתונים האלה חשובים כדי לתכנן את הגינה המתאימה.

אל תוך התכנון היבש אנחנו מכניסים את הלקוח – את החלומות שלו, האופי, השאיפות והרצונות. פיתוח גינות נעשה בהתאם ללקוח ולכן אין אף גינה זהה לגינה אחרת.

השלב הבא הוא שלב הקמת הגינה. זה כבר השלב שבו אנחנו באים עם כל הציוד, כל בגדי העבודה והכי חשוב – כובעים רחבים שיגנו עלינו מהשמש.

האמת, זה גם השלב שאנחנו הכי אוהבים, והוא מה שגרם לנו מלכתחילה להיות חברת גינון בבאר שבע. בשבילנו, אין דבר יותר כיף מלעבוד את האדמה.

לשתול ולזרוע, לחפור ולעדור, למתוח צינורות השקיה ולדשן – אלה הדברים שבשבילם אנחנו קמים בבוקר.

זה השלב שבו החלום שלך קורם עור, גידים, עלים ופרחים. פתאום מה שהיה עד עכשיו חצר, הופך להיות גינה מלבלבת ומלאת חיים.

המקצוענים בכל איזור הדרום

כשזה מגיע לבית שלך, אנחנו מאמינים שגינה היא אחת האלמנטים החשובים ביותר. גינה שתוכננה והוקמה במיוחד בשבילך, כדי להגשים את החלומות, השאיפות והרצונות שלך, תעלה לך חיוך על השפתיים ואושר גדול בלב.

פיתוח גינות בדרום הארץ זה עסק למקצוענים. האקלים המקומי ומזג האוויר הלא פשוט מחייב היכרות מעמיקה עם עולם הצומח, עם מערכות השקיה ועם תחום הגינון המקצועי.

אחרת, גינת החלומות שלך תדרוש המון תחזוקה בגלל חוסר התאמה. היא עלולה לגרום לחשבון מים גבוה, להגעת מזיקים ומחלות ולמפח נפש גדול.

אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר וליהנות מהניסיון הרב של גינות הדרום בפיתוח גינות שמותאמות לבאר שבע ולכל איזור הדרום.

אנחנו כאן כדי להגשים את החלומות הירוקים שלך.

מאמרים נוספים באתר

לפרטים נוספים והצעת מחיר